toiseen soitimeen??

Moi,

miten pystyisin muuttamaan itunes tiedostoni esimerkiksi wmedia player sopiviksi. Haluaisin kuunnelle muutamaa levyani, jotka on itunes:ssa wmp:ssa.

kiitos jos joku voi auttaa :)
2205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinulla on iTunesissa musiikki? Missä muodossa? AAC, MP3?? Miksi haluat kuunnella ne WMP:ssä?

Äänestä
  • kun on kummassakin musaa, ja toinen ei tunnista toista, niin saisi kaikki samaan...ja kun mp3 soittimeni ei ole ipod niin en pysty siirtämään itunes musiikkiani siihen....joo tiedän nyt mietitään, että miksi näin...mutta aloitin jo vuosia sitten laittamaan musiikkini koneelleni ja käytin itunesia...nyt kannettava soittimeni ei tunnista itunesia niin pitäisi jotenkin saada juttu toimimaan, niin ei tarvitse laittaa kaikkia levyjä uudestaan käyttäen toista soitinta rippaajana.

    Niin ja itunes biisit on siinä muodossa kun ne levyltä rippasin soittimeen, eli en osaa sanoa :) Kun taas wmp biisit on kaikki mp3 muodossa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mpmeeppi kirjoitti:

Moi,

miten pystyisin muuttamaan itunes tiedostoni esimerkiksi wmedia player sopiviksi. Haluaisin kuunnelle muutamaa levyani, jotka on itunes:ssa wmp:ssa.

kiitos jos joku voi auttaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu