Hanna on paras kaikista valittavissa olevista.
Kentala ihan surkea.
kentalat ja lovexit sivuun.
Hanna on ainut hyvä sinne mukaan valittavaksi.
Jos ei hannaa niin sitten ei ketään.
Kentala ihan surkea.
kentalat ja lovexit sivuun.
Hanna on ainut hyvä sinne mukaan valittavaksi.
Jos ei hannaa niin sitten ei ketään.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ei se Hanna Pakarinen ainut hyvä ole sillä minä pidän enemmän Humanesta,mutta makunsa kullakin.
Onko nyt valittavana esittäjä vai valitaanko sinne paras kappale.
Tuntuu kuin pääasia olisi unohtunut niinkuin aina ennenkin.Muistakaa ettei sinne olla valitsemassa esittäjän mukaan laulua vaan laulun mukaan esittäjä.
se on laulukilpailu ja siksi pitäisi valita ja äänestää sinne myös hyvä laulu eikä jotain nuorison suosikki bändiä koska eihän se näin onnistu.
Saisipa Thunderstonen miehet näyttämään Lovexin pojilta tai Lovexin pojat kuulostamaan Thunderstonen laulajalta :D
ei oo pojist vastusta
Lähdetään lentoon vaan Kuoppiksen mukaan.
Vanhassa vara parempi.
Mitä että Kuoppamäki sinne kisaan eikö sen aika ole mennyt jo ohi.
Laura olisi kova sana siellä.
Taas yksi ääni lisää Hannalle.Se vaan on niin hyvä kokonaisuus.
Ralli se on mun rattoni ja Hanna äänestys nimeni.
Laulussa on hyvä meininki.
Ei kyllä biisi ole mistään kotosin, ihan tavallinen ralli. Eikä se siitä muuksi muutu vaikka ottas tuulimyllyn avuksi. Ja huoh miten typerä riimitys sanoissa.
Hävettää jos H. Pakarinen pääsee edustamaan Suomea. Kipaleessa on todella törppö sanoitus ja etenkin kertosäe, jota Pakarinen "tulkitsee" liiv mii öloun, liiv mii öloun, liiv mii öloun, ... samalla vapisten ja toista kättään lespaten.
www.kolumbus.fi Lovex selvästi suosituin sit tulee humane Johanna Kurkela ja sit vasta Hanna...joo oli idols voittaja mut biisi huono ja Hannan karismalla ei sitä lavaa täytetä...siis Lovex viisuihin
Ei kannata lähettää epävireisiä poikabändejä.
Jos kerran on loordi pärjännyt niin se voitto tuli kun haluttiin vaihtelua.Kahta kertaa peräkkäin rockia, ei onnaa.