Oon yrittäny jo melkein kaikkee mutta silti ei ole herunu. Haluisin kyl iskee naisen muttei koskaan vaan onnistu. Baarisaki oon yrittäny usein mutta naiset on vaan lopulta lähteneet vessaan tai pois. Pitäis varmaan olla sellane muoti pelle tai bräd pit että heruis.:(
Alan oleen kohta ihan oikeesti epätoivonen.:(
Alan oleen kohta ihan oikeesti epätoivonen.:(
Vastaukset 9
Vanhimmat
seurustelu ym. kuuluu joillekin paremmille ihmisille...
kato tämä: kasikirja.fi toimii oikeesti noi neuvot mitä siinä on vaikka aluksi ne tuntuvatkin aivan älyttömiltä. Toimivat ainakin mulla, hyviä neuvoja miten tulee nice guysta>> alfaksi. Tosi asiahan on että naiset eivät halua miestä joka näyttää tarvitsevuutta heille tai ostelevat heille juomia heti jne.. kato käsikirjasta ja heräät miten asiat oikeesti menee, se kertoo kuinka helppoja naiset oikeesti on ja ne pelkää tätä pokaus matskua sen takia.
heittäkää oppaat helv.kuus., tutustukaa naisiin livenä ja ottakaa kädestä kiinni kun tuntuu sopivalta tilanteelta,olkaa omia itsieänne.
oppailla kadottaa oman persoonan ja mistään ei tule mitäänmitäänmitään
olet liian kakara että olisit sisäistänyt ne normaalielämässä.
Naisten suosion saavutamiseen on tasan yksi keino: olla kiva, reilu ja luotettava. Ulkonäöllä tai millään muullakaan ei ole mitään väliä. Naisten "pokaaminen" tapahtuu siten, että sanot naiselle kivasti ja reilusti että pidät hänestä. Jos et sitä osaa, et ole ansainnut naisten suosiota.
Sökötapaukset on asia erikseen, niitten kanssa voi joutua vaikka minkälaisiin sairaisiin suhdekiemuroihin.
Eipä tuohon sitten mitään voi lisätä. Ihana kun teitä vielä löytyy. Ihania sinkku-kavereita omaavana voisin vielä sanoa että se voi olla se ujouskin joka tekee joillekin naisille "kylmän ja kankean kuoren" jota helposti kaihtaa....he tosin voivat olla niitä parhaita! ;)
Joskus se jää on paksumpi, joskus sitä ei ole ollenkaan, mutta välit lämpenevät aina ystävällisyydellä :)
tänne näin menet: http://www.fastseduction.com/
Se on just sulle.
Siis ei riitä että menee sanoon jollekkin tytölle että tykkää siitä. Se pitää tehdä itsevarmasti ilman luuserointia, jos itsevarmuutta ei ole, ei huolta sen voi kyllä opetella.
Katsohan myös: http://direct-method.net/invisionboard/index.php?showtopic=583
Just tuommoset miehethän ne viimesetki naiset karkottaa ku ovat nuin epätoivosii.Ei sitä tarvi mikään maailman komein ihminen olla, mutta sinut ittesä kanssa ja käytöksestä pitäs näkyä arvostus toista kohtaa..Luulisin jos pillua vaa haet nii kyllä ne akat sen huomaa.Pillunjakelijat on tietenki asia eriksee, mut niihin et vissii oo viel törmänny(kumma kyllä?).Osta barbara, se helpottaa.