Elikkäs olen 25v mies ja tunnun vetäväni puoleeni paljon enemmän varattuja naisia kuin vapaita, niin avo- kuin avioliitossa olevia, perheellisiä jne. Halukkuutta näillä olisi niin pelkkään seksiin kuin johonkin vakavempaankin.
Naisia siis olisi tarjolla, mutta en omien katkerien kokemusteni (muija petti) vuoksi halua aiheuttaa mahdollisesti samanlaista tuskaa tälle kolmannelle osapuolelle, mitä itse kävin läpi.
Mikäs minussa voisi vetää puoleensa, kun en omasta mielestäni ole kuin tuommoinen keskiverto kaveri, enkä tietoisesti hae varattua seuraa?
Naisia siis olisi tarjolla, mutta en omien katkerien kokemusteni (muija petti) vuoksi halua aiheuttaa mahdollisesti samanlaista tuskaa tälle kolmannelle osapuolelle, mitä itse kävin läpi.
Mikäs minussa voisi vetää puoleensa, kun en omasta mielestäni ole kuin tuommoinen keskiverto kaveri, enkä tietoisesti hae varattua seuraa?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kohta kolmekymppinen mies stadista, viimeiset kolme "seuraa" ovat kaikki olleet varattuja. Kahdesta en tosin tätä tiennyt ennen kuin jälkeen päin, ja yksi sanoi olevansa eroprosessissa (paskat oli).
Kolme kesää sitten yksi daami, joka oli seuraavassa kuussa menossa naimisiin, hyppäsi sänkyyn. Tämänkin kuulin vasta aamulla.
En usko että se on sinusta mitenkään kiinni, olet vaan jotenkin sopivasti hollilla. Outoahan tämä on, ei sille voi mitään voi.
Saman ikäisiä ollaan ja samanlainen naishistoria täälläkin. Kun olen sinkku, niin eipä ole naisia mitä hätistellä. Nytkin erosta ehti kulua 1,5 vuotta ja sinä aikana yksi nainen tarttui baarista matkaan. Tältä tosin saisin nytkin jos haluaisin. En kylläkään hakenut tietoisesti seuraa koko aikana. Nyt kun aloitin seurustelen, niin jostain syystä parikin puolituttua varattua naista on ottanut yhteyttä. Toisella 2 lasta ja avokki kotona, toisella pelkkä poikakaveri.
En mielestäni ole ulkonäöltäni keskivertojamppaa kummempi joten varsinaisesta komeudesta se ei voi ainakaan johtua.
Ensiksi mulla oli idioottimagneetti, sitä kesti nuoruusiästä pitkälle lähemmäs kolmeakymppiä, jolloin se varkain kuin yhtenä yönä vaihtui ukkomiesmagneettiin. Sitä jaksoin muutaman vuoden kunnes kolmevitosena sulkeuduin neljän seinän sisään ja tapaankin enään noita peräkammarinpoikia insinööritoimiston käytävillä jossa olen siis töissä.
Tervetuloa perässä tänne kolmenkympin villityksen pariin! Kyllä se tästä, en mä oo mitenkään katkera tai silleen ;)
Jäi sanomatta, että itse olen sinkku.