jostain palstalle kirjoittelevasta henkilöstä, mut ei tiedä että onko henkilö sinkku vai ei, eikä voi kysyäkkään sitä kun ei kehtaa, eikä henkilöllä ole mitään sähköpostiosoitetta profiilissaan, niin mitä sillon pitäisi tehdä?
Jos on kiinnostunut
tytyvaa
91040
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
lähetettiin kaveri kysymään:"rupeeks oleen ton kaa?"
Silloin, kun tällaisia tapauksia tulee esiin pimeistä luolistaan, niin täytyy vain rohkeasti mennä ja huutamalla kysyä asia taikakaivosta!
(Muista varoa velhoja!!)
... kannattaa vaan tyytyä epätietoiseen kohtaloonsa.
Haluaisin ihan ohimennen kiinnittää arvoisan aloittajan mahdollisen huomion siihen seikkaan, että tämä ei ole missään nimessä mikään treffipalsta vaan monipuoliseen, analyyttiseen ja poliittisesti korrektiin mielipiteiden sivistyneeseen vaihtoon keskittyvä, asiapitoinen keskustelupalsta.
siksi en kehtaakkaan tehdä edes poliittisesti korrektia ja sivistynyttä suoraa lähentymisyritystä, vaan koitan lievittää suruani näin puskista huutelemalla.
vastasit... Ei tämä ole treffipalsta, mutta ei ole kuntosalikaan treffipaikka, ei koulu, ei kirjasto, ei työpaikka. Kuitenkin, jos tapaa mielenkiintoisen ihmisen jossain, niin mikään ei estä sinua ottamasta selvää onko hän vapaa vai varattu. Muuten voi jäädä ainiaaksi hamittamaan.
Joten minun neuvoni sinulle: ota tyttö selvää! =)
äiti opettaa, miksei kehtoo kysyä, mitäs sie siin menettäisit, ihan anonyyminä kun itsekkin olet.........rohkea rokan syö, joten eikun "nyrkit pystyyn" niinkuin mie tein ja muut jäivät soittamaan suutaan ;) (sori friidu) ;))
joten siun on ite rekisteröityvä ja annettava kyseiselle hemmolle viestii, että olet kiinnostunut.. yks pien neuvo viel, älä laita nikiksi "tytyvaa".. miusta, vaikka oon sammaa sukupuolta antaa huonon vaikutelman, tuo sana "vaa" :))
selvis, että on sinkku :)
keskustelun.
Kirjota siihen että, hei sinä (nimimerkki)! Oletko sinkku? Olen sinusta kiinnostunut. Meilaa mulle osoitteeseen: (osoitteesi)
Helppo homma! :)
Ja saat vastauksia kahdeltatoista pedofiililta etkä siltä oikealta:/