Hopeanväriset farkut

Moi!
Mulla on Southpolen hopeanharmaat baggyfarkut. Vieläkö ne päällä kehtaa liikkua ihan normaalisti vai ovatko jo jotenkin out?
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en ehkä itse käyttäisi (pelokas yhdistelemään vaatteita ja tyylitajuton persoona kun olen), mutta ainakin jos on tyylitajua ja sen saa yhdistettyä hienosti asukokonaisuuteen voi tulos olla erittäin näyttävä

Äänestä

Sopisi varmasti loistavasti bile-lookiin! Kuulostaa erittäin ihanilta. Musta toppi ja saappaat ja anna palaa! Oih.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


baggypants kirjoitti:

Moi!
Mulla on Southpolen hopeanharmaat baggyfarkut. Vieläkö ne päällä kehtaa liikkua ihan normaalisti vai ovatko jo jotenkin out?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu