Kaikki palstat huutaa prlettä, kuka siiis äänesti touota sontaa?
KUKA ÄÄNESTI HANNAA????
mamamma
231004
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Masentaa...
..suurin osa fiksuista suomalaisista kuten minä!
POINTS, siinä sulle fiksuudet....hävettää kun olis ollut tosi hyvä bändi ja meininki tarjolla ja tuollaisen mössön sitten lähetämme maatamme edustamaan.
Noista sun käyttämistä sanonnoista päätelleen ikäsi on korkeintaan 14... Fiksu olet varmasti!! Katellaan parinkymmenen vuoden päästä..
olen 40-v joten siitäs sait!
Muillekin että mikä bändi se oli ????
Parasta kannattaa aina äänestää silloin ei mene äänet hukkaan niinkuin nyt kävi lovexin kanssa.
kehtaa myöntää sitä julkisilla paikoilla! Otan osaa!
3: STA, EI EPÄSELVYYTTÄ !!
Oli toi ny noista paras.Lovexikin ihan jees mut vähä lattee esitys.Onneks ei Thunderbirds voittanu.Oli hevibiisiksikin melko paska.
mitään? kysymys oli edustus kappaleesta, ei siitä että pakara on sieltä. hävetkää jo valmiiks.
Kuka, voi kuka onneton tämän teki. Finaalissa oli kaks todella hyvät mahdollisuudet omaavaa biisiä, miten näin kävi? Thunderstoneakin olisi kuunnellut ylpeänä toukokuussa, olisi tulos ollut mikä tahansa. Mutta tämä!!
"sehänolenmie" varmaan ja sen kaverit lappeenrannasta.
aina ennenkin, että oli kisa sitten mikä tahansa, niin "häviäjät" alottaa heti ruikuttamisensa.
Livenä sontaa...musiikki ok mut solisti surkea!!!
pas ka ! Theo on mahtava!
Ei noilla teinipoppareilla ole mitään asiaa suurille kansainvälisille live-estradeille. Hyvä sitä on studiossa jippoilla, mutta kun livenä pitäisi laulaa niin ääni vapisee eikä nuotista hajuakaan. Koskee niin Lovexia kuin Pakarista. Hannankin pitää yrittää laulaa niin surkean matalalta ettei laulun sanoja edes erota. Voi voi..
otsasuonet pullistu liikaa. Nuorella iällä ne voi poksahtaa helposti. :)
opettele kirjottamaan opettele kirjottamaan opettele kirjottamaan
Kun kukkahattutätien ja irstaitten vanhojen setien piti valita tuosta kolmikosta, niin näin pääsi käymään.
Lähetin koko kakkosfinaalin ajan tekstareita Pakarisen puolesta. Olen pitänyt Pakarisesta siitä lähtien kun se voitti Idolsin. Halusin Hannan Euroviisuihin ja nyt tuo unelma toteutui!
että sormi krampissa on tekstattu Pakarisen puolesta. Oikeuden mukainen valinta tulisi silloin kun jokaisesta puh.numerosta hyväksyttäisiin vain yksi ääni. Ja äänestys tapahtuisi vain päivänä eli silloin kun karsinta suoritetaan.
Oisko nyt kuitenkin tässä kohtaa voinut käyttää niitä kuuluisia aivoja?? ...niin no jos sellaset nyt sitten on kaikille annettu??...Että nimen perusteella sitte ajattelit äänestää, välittämättä kappaleesta? Hmm...no nehän tietää sen auroopassakin, että Hanna Pakarinen on siiiiis ylkkkkä hyvä, suomen eka idols....niin ja kaikki sen kappaleethan on yli hyvii, iha vaan sen takiin, et se on Hanna Pakarinen............Just joo.