Olen mies 33 vuotta ja mua
on 2 viikkoa vaivannut ongelma että
hiki haisee pahalle mitä muuta
suosittelette kuin suihkua ja dödöä?
Haisevaa hikeä
sadfa
4
886
Vastaukset
- vinkki tähän
Ainakin itselläni hienhaju on suorassa suhteessa syödyn lihan määrään.
- hikeen
Apteekista saa absolut torr-nimistä nestettä joka sopii niin kainaloihin kuin jalkoihin hiki-ongelmissa.Pitää hien poissa pari päivää yhden kerran jälkeen.Toimii pomminvarmasti.
- sekä vedenjuonti
Niin :)
- uulof
Ootko ajanut kainalokarvat? Se auttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1802167
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871550Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821444Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141254Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401086Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2111049- 44965
- 97895
- 85835
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49805