on, että sua (eräs tietty) mä kyllä kaipaisin, jos sieltä duunista pois lähtisin. Mikään ei korvaisi keskusteluhetkiämme. Tietämättäsi olet jo vaikuttanut elämääni, hyvällä tavalla. Vaikkei ne muut siellä meitä kyllä hyvällä katso. En välitä siitä, koska mitään *pahaahan* ei olla tehty. Heidän mittapuun mukaan ystävyyskin on outoa. Kaikella on kuitenkin tarkoituksensa. Niin meilläkin.
Kyllähän se niin
-naisduunari-
51200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
menee ;=)
keskustellaan enemmän.
on, että sua en kyllä jäisi kaipaamaan, jos sieltä duunista pois lähtisin. Olet vain yksi monista keskustelukumppaneista. Olet mustasukkainen henkilöstä, joka ei ole "sinun", mitä en katso hyvällä. En välitä sinusta, koska et ole minun tyyppiseni työkaveri. Minun mittapuuni mukaan työkaveruudessasi on jotain outoa. Kaikella on kuitenkin tarkoituksensa. Ehkäpä sinäkin ymmärrät sen joskus hidas, kaljuuntuva, 5-kymppinen mies.
taas joku, joka luuli alotuksen olevan sille.
mielikuvitus hukassa, kun pitää samaa nikkiä käyttää. Odotan mielenkiinnolla vastaustasi, jonka varmaan huomenna väsäät..