Marja Entrichin tuotteet?

Hei kaikille!

Millaisia kokemuksia on kyseisistä tuotteista? Olen ajatellut vaihtaa Widmerin sarjasta edell.mainittuun...
3328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Marja Entrichin avokadoöljy on ainakin mielestäni tosi hyvä tuote ja kestää kauan.

Ainoo ongelma siinä on öljyisyys, joka pysyy melko kauan ja tahrii hiuksia.

Äänestä

Olen käyttänyt ME:n värillistä kosteusvoidetta. Kallis ja pieni tuubi, mutta oli kuitenkin hintansa arvoinen.

Äänestä
  • Ittelläni on ME:ltä puhdistusemulsio, kasvovesi, kamomillakosteusvoide ja avokadoöljy, eikä ne oo sen kalliimpia kuin esim. kosmetologien kauppaamat tuotteet, mitkä taas laadultaan ovat paljon huonompia.. Kerrankin löyty tuotteet, mitkä puhdistaa ihon kunnolla, eikä kasvovesi jätä naamaa tahmaseks. Mun moniongelmainen ihoni on muuttunu paljon paremmaks näitä käyttämällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Hei kaikille!

Millaisia kokemuksia on kyseisistä tuotteista? Olen ajatellut vaihtaa Widmerin sarjasta edell.mainittuun...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu