Mistä käytetty kivipöytä?

tetrikses

Mistäs vois löytää käytetyn kivipöydän ostaja ja myyjä toisensa. Noita pöytiä ei noilla perinteisillä ostajamyy sivuilla juur olevan.

Meinasin ostaa mdf pöydän kun sellasen sais noin 450€, mutta löytyisköhän samaan budjettiin kivipöytää kokoa 6'.

4

1918

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • The Rat

      Yhdessä vaiheessa normipöytiä sai suhteellisen edullisesti kun saleja meni nurin. Eli jos tiedät paikan jossa pöytä on ja joka voi joko olla luopumassa tai menossa kanttuvei, niin kysymään vaan rohkeasti.

      Myös biljardihuolto on muistaakseni joskus myynyt käytettyä kamaa eteenpäin, voi kysellä. Siellä varmaan tietävät jos on.

      En tosin tiedä onko noin pieniä pöytiä pahemmin myynnissä. En oikein voi suositella ostamaan vaikka olisikin...

      • tetrikses

        seiska kokokin menis vielä, mutta voipi olla, että sillon tarvis jo käyttää vähän lyhyttä tikkua.

        mistäs sinne biljardihuoltoon saa yhteyden?


      • The Rat
        tetrikses kirjoitti:

        seiska kokokin menis vielä, mutta voipi olla, että sillon tarvis jo käyttää vähän lyhyttä tikkua.

        mistäs sinne biljardihuoltoon saa yhteyden?

        Hae googlella biljardihuoltoa. Löytyy Helsingistä ja Turusta muistaakseni toimipiste, toimittavat toki minne vaan (maksusta).


      • istuttanut
        The Rat kirjoitti:

        Hae googlella biljardihuoltoa. Löytyy Helsingistä ja Turusta muistaakseni toimipiste, toimittavat toki minne vaan (maksusta).

        www.biljardimyynti.fi


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1459
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1245
    3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      219
      1214
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      202
      1213
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1049
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1009
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      936
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      923
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      79
      811
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      808
    Aihe