miksi tänne palstalle tulee ihmisiä kirjoittamaan täydellisen idioottimaisia viestejä: esim. "mä oonki tosi tr00, ku mie kuuntelen himii, ja mul on mustat bikserit."
tai "mä sain juuri äsken uuden niittivyön, joten nyt oon niin ihku tr00, et ihqmpaa et löyä mistään !1!1!!1!111!" miksi jotkut kirjoittelee tänne palstalle lapsellisia provoja, mikä siinä oikein on niin kivaa, kertokaa minulle.
miksi on näin?
the mid_night_angel
3
395
Vastaukset
- ......
En tiiä mutta samaa ollaa ihmetelty... Nää on niit wanna bee gootteja.. =D
- BubbleGirl
Sitä paranee kysyä heiltä itseltään. Veikkaisin, että asialla ovat jotkut viisitoista vuotiaat teinit, joiden surkastunutta itsetuntoa tuollainen jonninjoutava provosointi kovasti kohottaa.
x) - True_goth_gurl_94
SE ON IHAN *SEESTÄ!!!!!!!!! SUURINOSA ON JUST SELLASII TÄLLÄKI!!!!!!.... MUST TUNTUU ETTÄ SÄKI OOT....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774692- 1842013
- 1321722
- 1511295
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161211- 351076
- 78973
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78902Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh272876