sauvaillen

voiko sauvakävely kiinteyttää vatsaa. Itselläni on myös valtavat "selkämakkarat". olisiko tästä apua? tavallinen kävely ei taida ihan niin vaikuttaa selkälihaksiin?
(esim. 5 kertaa viikossa, noin tunnin ajan kerralla)
21277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

teet vatsalihaksia supistavia liikkeitä
niin sitten kyllä.

Äänestä

Sauvakävely polttaa hyvin rasvaa. Tee lenkki tyhjään mahaan aamulla. Toimii! Täältä voi voittaa lisäravinteita tai niken ipodin joka on yhdistetty lenkkareihin: http://www.voice.fi/competition.jsp?id=1792171

Tekee lenkit helpommiksi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


timmi vatsa??! kirjoitti:

voiko sauvakävely kiinteyttää vatsaa. Itselläni on myös valtavat "selkämakkarat". olisiko tästä apua? tavallinen kävely ei taida ihan niin vaikuttaa selkälihaksiin?
(esim. 5 kertaa viikossa, noin tunnin ajan kerralla)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu