Patti Nenässä!

Mulla on siis nenäkoru.Nenän sisäpuolelle on kasvnut sellainen outo patti.Mitä pitäisi tehdä?Onko kokemuksia?
2355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On kokemuksia. Ei oo mitää vaarallista, annat olla vaan ja vältät sen hiplausta. Se häviää itekseen kyllä.

Äänestä
  • Sehän on sun nenäs se patti.Jos et satu tietään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


^^Neiti^^ kirjoitti:

Mulla on siis nenäkoru.Nenän sisäpuolelle on kasvnut sellainen outo patti.Mitä pitäisi tehdä?Onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu