Hiihtoloma alkakoon

Hyvää lomaa sinulle. Odotan innolla taas seuraavaa maanantaita, että nähtäisiin. Seurassasi oli niin mukavaa perjantaina enkä saa sinua taas mielestäni.
1802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiitos. Kyllä tässä viikolla ehtii jo tulla ikävä sinua ja mukavia juttutuokioitamme. Maltankohan odottaa ensi maanantaihinkaan... Halaus sinulle, rakas ystävä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytönheitukka kirjoitti:

Hyvää lomaa sinulle. Odotan innolla taas seuraavaa maanantaita, että nähtäisiin. Seurassasi oli niin mukavaa perjantaina enkä saa sinua taas mielestäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu