Enää uskalla katsoa minua silmiin? Ensi tapaamisellamme sen teit, ja samalla sytytit liekin jota en saa itse sammutettua. Oliko tarkoituksesi vain härnätä vai voisiko meillä oikeasti olla jotain yhteistä tulevaisuutta erilaisista taustoistamme huolimatta?
Miksi et nainen...
Mies vain...
93469
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
...siihen silmiin katsomiseen ei enää pysty, jos on huomannut, että toinen herättää tunteita...
siinä että toinen herättää tunteita voisi olla varsinkin kun tunne on molemmin puolinen? Eikö ne kuitenkin pitäisi pystyä selvittämään?
taustat on?
Mitä pitäisi selvittää?
Onko jotain tapahtunut, jotta osaat sanoa sen todella olevan molemminpuolista?
-N-
samaa mieltä. Mistä voi tietää, että tunteet ovat molemminpuoliset ja mitä pitäisi selvittää?
olen hieman ihastunut sinuun ja on alkanut ujostuttaa:)
Tässä jotain tutunomaista,kysy seuraavan kerran,kun tapaamme,saatat yllättyä.En ole nähnyt monen,moneen päivään,missä lienet..
Vaan tekisikö mieli kysyä... Se ei vaan ole niin yksinkertaista. Ja missäköhän se mun ihastus lienee, kun ei ole näkynyt myöskään vähään aikaan ;)
Ja missäköhän mun kun ei ole sitäkään näkynyt:)Rohkeesti vaan kaikki kysymään!
Kontrollini voisi pettää,joko jalat menisi alta tai sitten lankeaisin uudelleen syliisi,olisi aika nolo.Kun en edes usko,että minulla olisi mahdollisuuksia,enempään.