Niin monia yksinäisiä vuosia takana, eikä yhtään varsinaista seurustelusuhdetta. Kukaan ei todella välitä musta. Olen täysin epäkelpo ja ruma nainen. Usein iltaisin kuvittelen kuinka kävelen meren aaltoihin ja annan aaltojen viedä syvyyksiinsä tai hyppään jostain korkealta sillalta. Sitten ei enää kenenkään tarvitsisi sietää rumuuttani silmissään.
Kukaan ei välitä
ainainen sinkku
4665
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
muutto ulkomaille
En voi tietää ku en ole nähnyt mut epäilen et siel joku kaunotar kylläkni on ja kukaan tuskin epäkelpo on
ei se rumuudestasi johdu että kukaan ei välitä itse olen kaunis ja aina tuntenut että kukaan ei välitä kaikki ajattelevat vain omia tarpeitaan ei kukaan jaksa toista ajatella ja välittää
Eikä kukaan varmaan tule oikeasti rakastamaan tässä elämässä ja mua sentään on kehuttu ulkoisesti ja sisäisesti mutta eipä näytä onnaavan koskaan. Kai pelimiehet sitten on IN, eikä turvalliset mies ehdokkaat..