Olen treenannut ja tarkkaillut syömisiäni vuoden alusta asti.. Nyt 3 vkoa Kanarialle ja vielä pitäis saada pikkasen painoa pois/ timmimmäksi.. Onko enää mitään tehtävissä? ;)
Mittani 167/51
Mittani 167/51
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Painosi on melko alhainen pituutesi nähden, tuskin paastoamalla saisit enää paljon itsestäsi pois.
Itsellä pituus 169cm ja painoa 75kg. Tavoite olisi 65, silloin olisin mielestäni riittävän hoikka.
Paasto on ensisijaisesti kehon puhdistumista varten, jos siinä sivutuotteena pääsee eroon muutamasta ylimääräisestä kilosta, onhan se kiva lisä siihen hyvään oloon mitä paastosta saa.
Niin todellakin, olet jo hoikka! itselläni mitat ovat 163cm ja nyt, paaston alussa 59,5kg
Olen jo nyt omissa mitoissani periaatteessa, 58kg on se mihin olen itsessäni täysin tyytyväinen. Aloin paastolle siksi että teen kevät siivouksen ja puhdistuksen elimistööni, pääkivut pysyvät paaston avulla hyvin poissa ja muutenkin terveempänä. tsemppiä kuitenkin jos haluat paastota!
LUURANKO!!