Ja sen huomaa. Mutta niin on Ylekin, vaan kuinka kauan?
Hanna on umpidemari
pyyhin p*rseeni tv-lupaan
6237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olkoon vaikka umpi-RKP:n, mutta minua ei ainakaan musiikkimaailmassa kiinnosta mitä puoluetta artisti kannattaa ja vaalii niin kauan kun se ei paista selvästi läpi. Hanna ei ole missään yhteydessä tuonut poliittista mielipidettään julki niin oletko vain oikeasti tyhmä vai muuten vaan kateellinen? Ilmeisesti vain yrität mustamaaalata Hannaa, mutta aika heikosti sulla menee.
ja tietysti sdp. Suomen suurin ja uljain...
Aivan sama, mitä puoluetta Hanna kannattaa.
Nyt puhutaan Euroviisuista, eikä politiikalla ole tässä mitään tekemistä.
Itse pidän Hannan biisistä, vaikka äänestin kylläkin sitä Hannan toista biisiä jatkoon.
Enkä kylläkään ole demari, kaukana siitä, joten unohda toi politiikka.
Täällä ei keskustella eduskantavaaleista vaan euroviisuista. Tietääkseni meidän tämän vuotinen euroviisuedustajameme ei edes ole siellä ehdokkaana.
lovexin pojat on meijän miehii. olemme urpoja.
Jos jätetään pakarisen ruikutus omaan arvoonsa ja pysytään aloittajan aiheessa, niin masentavaa
ja huolestuttavaa on Yleisradiossa vallitseva vasemmistolaisuus, joka tehokkaasti torpedoi avointa tiedonvälitystä. Ja kun Euroviisut on Euroopan valtioden yleisradiojen temmellyskenttä, niin 'Euroopan YLE' siellä taustalla on. Englannissa asiaan on herätty ja
ja euroviisuja pidetään siellä 'eurotrashina.' Veikkaan, että Suomessa menee n. 20v tämän tajuamiseen.