Mistä miesten koruja?

Mistähän löytyis tyylikkäitä & laadukkaita ranne- ja kaulakoruja miehille? Ranteeseen pitäs saada sellanen paksu nahkakoru ja kaulaan jotain makeeta. Ei oo vaan missään näkyny!
161174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Louis Vuittonilta löytyy ainaki sellasii mageita tuotoksii jota ei varmasti kadulla tule vastaan!

www.louisvuitton.com

Sit toine ni D&G löytyy kanssa upeita rukousristejä kaulaan.

Äänestä

jos haluaa edullista naruu kaulaan ja käsiin kantsii kattoo seppälät tai h&m..

Äänestä

Korukylästä saat miesten koruja hopeasta, nahkasta, kiveistä: www.korukyla.fi

Äänestä
  • nyt korukyla.fi ...ale -50%

    Äänestä

Hopeakorut.netistä löytyy miehille kivasti hopeisia riipuksia. Näytttävät tosi hyvältä mustan caucho kaulanauhan kanssa. http://www.hopeakorut.net

Äänestä

http://www,rebelstore.fi korukaupasta monipuolinen valikoima miesten koruja

Äänestä

www.pinniminni.fi
Tuolla on miesten nahkaisia rannekoruja ja jotain muitakin ranteeseen ja kaulaan.

Äänestä

Kaulaan osta jostain rautakaupasta köyttä sitä myydään metritavarana,ranteeseen suosittelisin piikkilankaa,se ei ainakaan kutise.

Äänestä

Parin viikon päästä on taas Kallio Kukkii kaupunkifestarit. Siellä myydään paljon parempia miesten kaula- ja rannekoruja mitä mistään kaupasta löytyy.

Äänestä
  • 10.5 on Punavuoressa Late Night Shopping -tapahtuma. Sieltä löytyy esim. Acolythin uusi myymälä ja Yvonne Konén korut. Yvonne Kone´ korut on tehty vanhoista vesipumpun muttereista ! Mutterin läpi on sujautettu musta paksu nahkahihna ja lopputulos on sanoisinko erilainen. Samaa tavaraa myydään myös niiden verkkokaupassa www.acolyth.com. Yvonne Konetta ei sitten muualta saakkaan. Acolyth on ainoa jälleenmyyjä Suomessa.

    Äänestä

www.asos.com

Äänestä

korukylästä löytyy miehille kivasti hopeisia riipuksia....
www.korukyla.fi

Äänestä

Olet juntti kaikillahan on samanlaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaakkeri kirjoitti:

Mistähän löytyis tyylikkäitä & laadukkaita ranne- ja kaulakoruja miehille? Ranteeseen pitäs saada sellanen paksu nahkakoru ja kaulaan jotain makeeta. Ei oo vaan missään näkyny!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu