höpö höpöä

suomalaisista naisista jopa 75%. Tämä on tieteellisen tutkimuksen tulos. Uskollisimpia ovat japanin naiset,petos%=10%.
1522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuinkahan suuri osallistujamäärä on tälläkin tilastolla..? Paitsi tietysti jos ajattelee, että esmes häröjen, ohjailemattomien unien näkeminen vieraista ihmisistä on pettämistä :|

Äänestä

Kommentoi aloitusta


95% pettää kirjoitti:

suomalaisista naisista jopa 75%. Tämä on tieteellisen tutkimuksen tulos. Uskollisimpia ovat japanin naiset,petos%=10%.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu