Ihmettelen aina miten pettäjämies

tyhjentää itsensä ja lähteä sen jälkeen kuin naiset olisi pelkkää ilmaa vain. Taas mennään uuteen paikkaan tyhjentämään ja taas jälkeen jää pelkkää ilmaa. Miten mies voi olla niin tunteeton, kertokaa?
4747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

antaa kohdella itseään noin vai eikö he tiedä että miehellä on muitakin.

Äänestä
  • jos toinen ei halua kertoa?

    Äänestä

hetkinä ajattelee se "toinen pää"

Äänestä
  • pettämisen jälkeen. Kun ei tunnu yhtään miltään tyhjennyksen jälkeen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi vain kirjoitti:

tyhjentää itsensä ja lähteä sen jälkeen kuin naiset olisi pelkkää ilmaa vain. Taas mennään uuteen paikkaan tyhjentämään ja taas jälkeen jää pelkkää ilmaa. Miten mies voi olla niin tunteeton, kertokaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu