mielipide ihanasta seksielämästä on kuitenkin usein sen petetyn oma, toinen saattaa kokea sen päinvastoin. Kumppanin huonoudesta ei kuitenkaan sanota puolisolle, kun sitten loppuisi se "välttäväkin"
Ihanaa seksielämää?
ja silti petetään?
3822
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
alle 5 minuuttia kestävässä aktissa!
Ei voi tosiaan olla ihanaa! :-))) Tosta ei nauti kumpikaan. Piristystä siis peliin, vaikka pari tekstaria kullalle päivän aikana (enkä tarkota nyt viestiä tyyliin haetko maitoo kaupasta).
Oikeesti piristää kummasti vanhaakin parisuhdetta! Kokeilkaa!
olevan paljon muutakin kuin itse akti, niin ollaan aika metsässä. Sehän on vain pieni osa, usein nainen edes saa naidessa orgasmia, vaan siihen tarvitaan sormia tai suuta... joihin taas seisominen ei vaikuta, joten .... hei asiantuntijat, jotka luulette tietävänne mitä on hyvä seksi, käykää joskus vieraissa kokeilemassa.