kilipisjärvi

Miksi täällä on hotelli melkein tyhjä vaikka paras sesonkiaika? kelkkarällästäjät ajaa normaalit ihmiset muualle vai paikalliset hinnotelleet ittensä ulos?
Pittää vaihtaa minunkin maisemaa.Hyvästi enontekijät
31015
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei sota yhtä kaipaa

Äänestä

Mikä se on normaali ihminen? Tää on ny kelkkakautta ja hiihtäjät tulloo huhtikuun lopulla.

Äänestä

PILKKIKISOIHIN????TÄÄLTÄ TULLAAN!!!TOIVOTTAVASTI ON HIENO ILMA!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksii kirjoitti:

Miksi täällä on hotelli melkein tyhjä vaikka paras sesonkiaika? kelkkarällästäjät ajaa normaalit ihmiset muualle vai paikalliset hinnotelleet ittensä ulos?
Pittää vaihtaa minunkin maisemaa.Hyvästi enontekijät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu