farkut missä on matala vyötärö ja levenevät lahkeet? Onko missään enää myynnissä vai onko pakko tyytyä siihen mitä kaupasta nykyään saa?
mistä löytää
tiuhtititi
3221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei ole se levenevä lahje vissiin muotia enää? Itse löysin sen malliset farkut Espritin myymälän alennustelineestä aika vasta.
Oletko katsonut läpi kaikki esim. Ellos, H&M, Anttila, Esprit, Only, jne jne. netin kautta voi monien firmojen valikoimaa katsoa.
H&M, Vero Moda ja Only. Bootcut-farkkuja pitäisi olla kuitenkin aina jossain myynnissä. Tietty kandee kokeilla myös jos merkkifarkut kiinnostaa niin niitä liikkeitä, jossa moisia myydään. Kysy vaikka myyjältä Bootcut-mallisia farkkuja.
kyllä on kaikki mitä netistä mahdollisesti löytää kurkittu läpi... ajattelin vain josko joku oisi osannut neuvoa jonkun liikkeen missä semmoisia voisi löytää kun nuo boot-cut farkuthan on vain sen verran leveet että mahtuu bootsit sisään, ja semmoiset haluaisin löytää että kengät menee melkein piiloon... Nuo pillihousut kun ei oikein innosta hirveästi.