3-4kg / kk ?

Moi!
Kuinka olisi mahdollista laihduttaa 3-4kg kuukaudessa (vähintään..pyöräillen, hölkäten, kuntopyörällä)..eli esim. päivittäin kuinka paljon pitäisi liikkua? Montako tuntia? Ruokapuolen osaan ehkä hoitaa..mutta mikä noista on tehokkain tapa rasvanpolttoon.. esim. hölkkä.. vai?
1637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...itselläni lähti 4,5kg ensimmäisen viikon aikana, kun aloitin vhh:n. tietenkin suuri osa siitä oli vin nestettä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huippis96 kirjoitti:

Moi!
Kuinka olisi mahdollista laihduttaa 3-4kg kuukaudessa (vähintään..pyöräillen, hölkäten, kuntopyörällä)..eli esim. päivittäin kuinka paljon pitäisi liikkua? Montako tuntia? Ruokapuolen osaan ehkä hoitaa..mutta mikä noista on tehokkain tapa rasvanpolttoon.. esim. hölkkä.. vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu