Kyseessä on naistyökaveri, joka jostain syystä haluaa aina koskettaa (kevyesti) kun puhuu mulle. Olkapäälle tms. neutraaliin kohtaan;) Kallistaa varta vasten päätään ja killittää silmiin. En ole huomannut, että tekisi muiden kanssa niin. Saattaisi kenties olla ihastunut, mutta toisaalta aina joskus puhuu miehestään (siis varattu nainen) eikä mitenkään erityisen viileään sävyyn.
Varattu mikä varattu, joten ei siitä sen enempää, mutta kiinnostaisi mitä hänen päässään liikkuu. Ei ehkä sen erityisempää.
Varattu mikä varattu, joten ei siitä sen enempää, mutta kiinnostaisi mitä hänen päässään liikkuu. Ei ehkä sen erityisempää.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Naiset eivät ole ajattelevia olentoja :)
naiset ajattelevat sillä mitä heteromiehet haluaa :)
Naiset on eläimiä.
se nainen pitää passittaa.
Oma ja toisenkin mies niin, mutta omahan on jo varma nakki joten markkina-arvo tarkistutetaan testaamalla pureeko oma viehätysvoima enää..esimerkiksi sinuun. Annetaan ymmärtää muttei aikomuksenakaan antaa.
nainen ja erästä vastustamatonta nuorta miestä on ihana katsoa silmiin ja ohimennen koskettaa tai hipasta olkapäähän tai käsivarteen.
Minun tapauksessa kosketuksen halu johtuu siitä että olen pienesti ihastunut..Eikä oikeasti voi sitä mitenkään suoraan näyttää.