enemmän rahaa, enemmän vapaa aikaa...kiinnostaako?

Nimetön

Kiinnostaako lisäansiotulot?Ryhdy jälleenmyyjäksi. Gnld on yritys, joka myy puhdistus-, hyvinvointi- ja laihdutustuotteita. Sen avulla voi tienata aika mukavasti(pienelläkin yrittämisellä tienaa 18000 vuodessa), kunhan jaksaa yrittää ja osaa puhua ihmisille. Tuotteet ovat tosi laadukkaita, eikä mitenkään kalliita.Käy katsomassa nettisivulla tuotteet www.gnld.com ja jos olet kiinnostunut ota yhteyttä [email protected].

3

1676

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eräs vain

      koska kukaan ei ala tekemään verkostomarkkinointia heti päätoimisesti, joten teet ko. hommaa vapaa-ajallasi, jolloin ei voi mitenkään saada lisää vapaa-aikaa tekemällä verkostomarkkinointia. Toinen fakta on se, että päätoimisillakaan verkostomarkkinoijilla ei oikeasti ole yhtään sen enempää vapaa-aikaa kuin tavan tallaajillakaan, päin vastoin, töitä tehdään aamusta iltaan, viikonloput reissataan kertomassa tästä ilosanomasta jne. Ellet tee mitään, loppuu rahantulo kuin seinään. Verkostomarkkinoinnilla rikastuu aniharva ja nekin jotka rikastuu ovat niin aktiivisia ja aikaansaavia työnarkomaaneja, jotta olisivat kyllä rikastuneet alalla kuin alalla.

      Ainoa keino tulla todelliseksi oloneuvokseksi on tehdä muutama vuosi rahaa tavan työllä tai yrittäjyydellä ja sijoittaa rahat esim. kiinteistöihin ja sen jälkeen elellä vuokratuloilla/sijoitustuloilla. Toinen vaihtoehto on lotota ja toivoa voittavansa... tai jos löytyisi joku rikas tuntematon sukulainen joka testamenttaisi sinulle miljoonansa... ;)

      • annabelle

        verkostomarkkinointia ja kävin kutsumassa kaikki naapurit kutsuille.Noin joka toinen naapuri oli jälleenmyyjä tai ainakin joskus ollut.Joten piiri pieni pyörii.Kannattais lähteä Afrikkaan verkostoitumaan.


    • äklöin

      jutta jussila meininki

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2185
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      791
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      780
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      696
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      511
      686
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      630
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      60
      570
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      570
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe