Aviomiesten hulluus

Älkää hyvät naiset uskoko treffien aviossa olevien miesten päiväunelmia ja satuja. He sanovat olevansa luotettaviakin, haha haa. Hiljaa he voivat olla monista seuralaisistaan, mutta luotettavuus, se näkyy jo heidän uskottomuudessa vaimolle! Ja vaimo ei jää ainoaksi tietenkään. Aivan liian monet tämän on jo kokeneet, naiset älkää olko noin tyhmiä!!!
7789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

voi luottaa jos ei suomalaiseen ukkomieheen ? Kysyn vain.

Äänestä
  • vierasta sillon tällön sipastaan, niin vaimo on ehdoton ykkonen ja kotia tullaan kun ehditään. Minä tuun aina yöksi kotiin.

    T. Kunnon ukkomies

    Äänestä

  • Vaikka vähän kirjoitti:

    vierasta sillon tällön sipastaan, niin vaimo on ehdoton ykkonen ja kotia tullaan kun ehditään. Minä tuun aina yöksi kotiin.

    T. Kunnon ukkomies

    taidat olla yksinäinen vanhapoika.

    Äänestä

treffailevat ukkomiehet on jättisonneja joilla on haaremittain naisia, en ainakaan niiltä tapaisi ketään. En tajua edes miten naiset ottavat yhteyttä niihin! Tietysti onhan se niin, että se on kuin katselisi Anttilan postimyyntiä mitä itselleen tilata. Mutta kuluttajasuojatakeet ovat heikoilla kantimilla, kenelles valitat jos vielä hullun muijan saat perääsi.

Äänestä

ukkojen saunailtaan. Oikein silitin paidan ja annoin puhtaat alushousut, jos vaikka rupeisi tekemään jatkoilla mieli vierasta naista. No empä panis pahakseni vaikka lusikat menisi jakoon, en minä olisi meidän perheen petturi ja syyllinen aviorikokseen niin olisi mulla mukava kun kyläläiset puhuisivat vain ukon uskottomuudesta ja minä olisin se "kärsijä" ja helpottunut omaan elämääni luomaan uusiksi:)

Äänestä
  • miehet vain luulee olevansa ainoita jotka pettää naiset yhtä usein , ei vain niin paljon kehuskella asialla kuin miehet.

    Äänestä

  • juuri näin kirjoitti:

    miehet vain luulee olevansa ainoita jotka pettää naiset yhtä usein , ei vain niin paljon kehuskella asialla kuin miehet.

    ja epäile kaikkia naisten tekemisiä. Naiset on myös parempia jälkien peittelijöitä, jopa vieraan kanssa sattuneet vahingotkin voidaan laitta ukkokullan tekosiksi ja maksettaviksi. Miehille taas jos käy vahinko, niin usein jäävät kiinni, kun syrjähyppy vaatii isyystestiin ja maksamaan ruokot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tehdään samoin heille? kirjoitti:

Älkää hyvät naiset uskoko treffien aviossa olevien miesten päiväunelmia ja satuja. He sanovat olevansa luotettaviakin, haha haa. Hiljaa he voivat olla monista seuralaisistaan, mutta luotettavuus, se näkyy jo heidän uskottomuudessa vaimolle! Ja vaimo ei jää ainoaksi tietenkään. Aivan liian monet tämän on jo kokeneet, naiset älkää olko noin tyhmiä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu