Pettäjämiehelle pitää antaa VAPAUS

tiedä vaikka MIES oikeasti rakastuu ja löytää sellaisen naisen jota EI TARVITSE pettää!
3416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joka on avioliitossa ja se liitto sitten purkautuisi ja mies kosisi minua niin varmasti antaisin rukkaset. Miksi uskoisin mieheen, joka on jo osoittanut, että pystyy pettäämään.

Minulla on kokemusta. Olen seissyt puhelimen vieressä, kun mies on valehdellut vaimolleen suut silmät täyteen ja seuraavassa hetkessä hypännyt kanssani sänkyyn. Ei kiitos, minulle ei sellaista miestä aviomieheksi :)

Äänestä
  • Olen minäkin joskus vieressä ollut, kun nainen on puhunut puhelimessa aviomiehensä kanssa.

    Mies 40

    Äänestä

Ei miehelle/naiselle "anneta" vapautta. Jos on löytänyt sen ihanan rakkauden, niin lähtee vaikka muovipussi kädessä eikä vapautta tarvitse anella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitä ei kirjoitti:

tiedä vaikka MIES oikeasti rakastuu ja löytää sellaisen naisen jota EI TARVITSE pettää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu