puhumaan oppineet ja käytöstavoiltaankin moitteettomat ihmiset eivät osaa tehdä yhteistyötä. Tähän päättyi Santasportin tie ja isot egot saavat taas puhua paskaa kuten ennenkin.
Tyypillistä
niin tyypillistä
2
1015
Vastaukset
- !!!
Eihän Napan poislähtö muuta yhtään mitään. Eivät tehneet yhtään mitään Santasportin eteen koko kaudella, joten parin tyhjäntoimittajan poislähtö ei muuta siten yhtään mitään.
Santasport pelaa liigaa ensi kaudellakin ja kisaa taas tosissaan mitalleista.- Wilhelmiina78
Jep Jep! Tuohon olen ihan samaa mieltä. Eihän Santasport mihinkään katoa vaan ne "jotkut" sieltä taustalta. Ja tosiasiahan on se että ne pelaajathan sen mestaruuden Santalle toi eikä ne yhteistyökyvyttömät "herrat" !!!! Vai???
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1307749Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?987276Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit317182Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t196588Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta
Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t736341Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik1115687Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv195585Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?465468Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa765334Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus475190