Vaikka hiukan epäsosiaalisen puoleinen olenkin, niin kaipaan todella ystävää jutusteluun ja ihan tavalliseen ajanviettoon. Olen itse 29-vuotias Helsingissä asusteleva lapseton sinkku. En etsi ns. biletysseuraa.
Ystävää kaivataan
kotihiiruli
4624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mulla on vain muutamia naispuolisia kavereita mutta juttuseuraa taikka ihan vaan kahvittelu taikka shoippailu muuten vaan ystäviä ei oo.tunnen melko yksinäiseksi ilman kaveria.
Mulle voi kirjoitella osoitteella [email protected].
Tässäpä olisi 26-vuotias kotiäiti Etelä-Suomesta.Perheeseen kuuluu myös mies,joka on päivisin töissä,niin uudet tuttavuudet ovat tervetulleita.Jos kiinnostaa,niin laitahan viestiä osoitteeseen [email protected]
moikka.Olen myös ystävän kaipuussa.Minulla on ollut joskus ihan oikeita ystäviä ja kaipaan niitä edellen