Eli onko jollain teistä sellaiset Elloksellakin myynnissä olevia olkaimettomia rintaliivejä? Onko hyvät päällä vai valuuko alaspäin? Itselläni d-kuppi ja epäilyttää pitääkö rinnat ylhäällä vai valahtaako vatsalle? ;)
olkaimettomat rintsikat?
Kokemuksia?
31504
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mulla ei ainakaan tähän päivään mennessä yhdetkään olkaimettomat ole pysyneet päällä. Vaikka niissä on silikoninauhat niin aina ne valuu. Haittaa tietysti kokoni 70d, mutta olisi kiva saada sellaiset olkaimettomat jotka ei valu =)
Meille on tullut niiiin paljon neitokaisia, jotka kokeilee 5 mallia ja väittä ettei "mallit" käy. Kun sitten vielä pyydän sovittamaan kerran, niin paljastuukin että KOKO on pielessä! Todella pielessä. Mene liivimyymälään, ja pyydä myyjää apuun. Ei olkaimettomat mitään Push-uppeja sitten ole, ellei niihin rakenna suihkumoottoria rintojen alle ;) mutta kyllä sopivat varmasti löytyy! Muista ottaa TIUKKA ympärys! Ne alkaa jo 65:stä ja E:tä löytyy helposti, mutta aina FF-kuppiin asti löytyy!
tarkotatko ihan normaaleja olkaimettomia? itse en ole semmosia tilannut mut tilasin itteleni freebra.fi sivuilta semmoset silikooniliivi jotka on toiminu ihan upeesti.