Onko kukaan kokeillut

14 päivän kiinteyttävää vartalonhoitokuuria? Menin luultavasti taas halpaan ja tilasin sellaisen. Selostuksessa lukee näin: jo 14 päivän jälkeen, tieteellisesti todistettu vyötärön, vatsan ja reisien kiinteytyminen 97%:lla tapauksista.

Siis onko kellään kokemusta tästä tuotteesta? Olisin halukas kuulemaan.
3553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaikki nuo selluliitti yms tuotteet kyllä silottaa ihoa päältäpäin, mutta ei ne tieteskään vie selluliittia pois. niiden käytön vaikutuksesta iho kyllä näyttää paremmalta.

Äänestä

Olen käyttänyt nyt 10 päivää tuota "kuuria" ja tuloksia näkyy! -3cm kummastakin reidestä sekä vyötäröltä.. Ei hullummin!

Äänestä
  • ei ne vie edelleenkään selluliittia pois. sellu on sisalla iho alla. päältä voitelu kiinteyttää ihoa kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yves Rocherin kirjoitti:

14 päivän kiinteyttävää vartalonhoitokuuria? Menin luultavasti taas halpaan ja tilasin sellaisen. Selostuksessa lukee näin: jo 14 päivän jälkeen, tieteellisesti todistettu vyötärön, vatsan ja reisien kiinteytyminen 97%:lla tapauksista.

Siis onko kellään kokemusta tästä tuotteesta? Olisin halukas kuulemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu