Yksi tyyppi

useamman vuoden töissä. Akateeminen koulutus, simppelit työt.-Muija on ihan pihalla asioista, jotka luulisi sujuvan rutiinilla, mutta ei. Hävettää istua kokouksissa, kun hän ei hallitse asioitaan.
2772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samanlainen tyyppi löytyy meiltäkin työpaikalta. Hän tosin "mies". Koulutus on jotakin tuotanto talouteen painottuva insinööri tutkinto. Hävettää oikoa hänen väitteitään asiakkaille... Eiku lisää insinöörejä kehiin... Voi v...u.

Äänestä
  • PK-seudulla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on ollut jo kirjoitti:

useamman vuoden töissä. Akateeminen koulutus, simppelit työt.-Muija on ihan pihalla asioista, jotka luulisi sujuvan rutiinilla, mutta ei. Hävettää istua kokouksissa, kun hän ei hallitse asioitaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu