Kreikan poju on ihana!

Kreikan Sarbel on söpö, ja hänen biisissäkin on voittoainesta!

Tästä linkistä löytyy enemmän tietoa ko. pojusta:
http://eurovision.ert.gr/multimedia.asp
3272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Söpö,hyvä kroppainen,ihana biisi. Mitä muuta voi euroviisu voittajalta toivoa? Aaww

Äänestä

Laitoin just muutaman euron likoon tämän miehen puolesta. Kaikkien naisten suosikki!

Äänestä
  • Komia on ja sexy ääni. Kelpaa mullekin. Äänestän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sarbel-fani... kirjoitti:

Kreikan Sarbel on söpö, ja hänen biisissäkin on voittoainesta!

Tästä linkistä löytyy enemmän tietoa ko. pojusta:
http://eurovision.ert.gr/multimedia.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu