tapasin miehen harrastuksen parissa. alussa vaan moikkailtiin. sitten yhtenä viikonloppuna baarissa mies oli aika kännissä ja yritti iskeä minua, torjuin kumminkin varovasti miehen vaikka olin kiinnostunut koska mies oli todella kännissä, enkä halunnut hänestä mitään yhden illan juttua,enkä vielä ollut hänen kanssaan jutellutkaa, en siis tietänyt hänestä mitään. baari illan jälkeen mies sitten vältteli minua muutaman viikon kunnes menin juttelemaan hänelle, ei puhuttu baari-illasta mitään. myöhemmin sitten juteltiin aina kun nähtiin ja mies tuli aina juttelemaan ja eksyi monesti paikkaan jossa tiesi minun olevan. sitten yhtäkkiä mies hävisi kuukaudeksi ja näin hänet tytön kanssa kaupungilla, ilmeisesti tyttöystävä. missään vaiheessa kun juteltiin hän ei maininnut tyttöystävästä en tosin tiedä miten tuore heidän suhteensa on.sain selville muuta kautta että tyttöystävä asuu toisessa kaupungissa. sen jälkeen näin taas miestä harrastuksen parissa ja muutaman kerran hän selvästi vältteli minua ei katsonut silmiin ja juttelu aika vaitonaista. nyt taas mies on alkanut tulla juttelemaan ja olen yllättänyt hänet katsomasta monta kertaa, mitä hän oikein ajattelee? olen vieläkin ihastunut mieheen , mutta en todellakaan halua olla missään tekemisissä varatun kanssa.
Mitä mies oikein meinaa?
jenna123456
7673
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Moraali kolkutteli mutta sitten se meni ohi..
sä olet jo väsäilly näitä sääliöprovoja? ei stna et sua elätetään työtätekevien verorahoilla,kuten muutamaa naikkosta ja niitten isättömiä lapsia jotka täällä pyörii,,,,ei hel...ti
asiallisia kommentteja kiitos!
ei hullumpi,sopii yhteen tuon sun mies123456 kanssa,kekseliästäkö?.....ei
Näkikö se sut siellä kaupungilla, kun tyttöystävänsä kanssa kuljeskeli? No saithan sä selville, että se seurustelee ja että sen tyttöystävä asustelee toisessa kaupungissa.
Ehkäpä se ei ole taas hetkeen nähnyt sitä tyttöystäväänsä, niin on alkanut sulle taas juttelemaan ja tuijottelemaan. Mun vaisto sanoo, ettei sillä ole puhtaita jauhoja pussissaan.
kyllä näki ja moikkas mut vältteli katsetta
ja tuli kauhee kiire
mielipiteeni.
Ennen baari-iltaa ei tapahtunut yhtään mitään.
Baarissa äijä veti koomakännin ja alkoi sekoilla. Kuten usein kunnon känni poistaa estoja ja saa ihmiset tekemään asioita, jokka ei välttämättä selvinpäin enää tunnu fiksuilta.
Tätä en sano sillä, että sinä olisit miehelle mitenkään vastenmielinen.
Päinvastoin mies saattaa hyvinkin tuntea jonkinlaista vetoa sinua kohtaan, mutta moraali pistää hanttiin jos on suhteessa. Lisäksi mies taitaa tuntea jotakin myös kumppaniaan kohtaan jos kerran seurustelee tämän kanssa.
Oikeesti teidän välillä ei ole tapahtunut miehen kännisekoilua kummempaa.