Tällaisena vanhempana eläkeukkona kun lueskelen aikani kuluksi näitä palstoja missä tyrkytetään seuraa, tai haetaan seuraa niin tuli joitain ajatuksia mieleen. Ensinnäkin tuolla oli melkoinen joukko nuoria Suomalaisia miehiä noin 20-40v,kuviensa kanssa tarjolla, ja usein oli paita riisuttu pois toivossa että kävisi parempi mäihä.Kysynkin nyt lähinnä naisilta mitä mieltä olette/ kiinnostaako nämä treenatut ( heh heh) mahakkaat, pyylevät, pönäkät, kaljut, selkeästi ylipainoiset nuorukaiset teitä?? Kuvien perusteella voi sanoa että miehet on olleet ainakin ruoka-aikaan kotona niin hyvin voivan oloisia näyttävät olevan.Entä mahdollisina sulhasehdokkaina? Niin seurusteluun olennaisena sex seurana, nuori mahakas pyylevä mies, mitä naiset mieltä tästä?
Onko mahakkaat,pönäkkäät ihanne???
"Litteä vatsa"
91594
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
laiheliini KUIKKA ! Maailmassa pahinta on itsekeskeisyys ja tyhmyys. Vanha laiheliini kuikka joka puhuu minästään, ei ole mukava, saitojakin perkeleet.
pyöräilyhousuihin tai ällöttäviin juoksusortseihin pukeutunut kukkakeppi, arggg. Laiha mies on ihan yhtä ruma kuin pulskakin.
minua kiinnostavat lähinnä hintelät rokkarit;D
En nyt sano, että pitää mikään pyykkilauta olla, mutta suuret roikkuvat mahat herättävät lähinnä kuvotuksen tunteen...
Miehen pitää olla miehekäs, leveät hartiat, hyvin muodostuneet lihakset ja litteä vatsa.
Minun miehellä on leveät hartiat ja lihaksikkaat kädet ja pieni pylly, mutta "miehekästä" keskivartaloreppua kyllä löytyy. Ja se on mun mielestä vähintään universumin seksikkäin mies :D
on karseet perseet.ne on leveet ja sellaset plösöt tai joillain kuivakkaan käppänillä sellaiset kurttuset lätyskät.
Olen itse hoikka nainen, enkä pysty ymmärtämään, että mies syö itsensä muodottomaksi. Mahakkuus on myös vaarallisin lihavuuden tyyppi, koska se liittyy sisäelinten rasvoittumiseen. Kaljamahainen mies juo kaljaa tai muuta alkoholia, eikä harrasta liikuntaa kuin korkeintaan nimeksi. Se tietää sydän- ja verisuonitauteja sekä suolistosyöpiä yms. Riisuttu kaljamaha ei herätä muuta kuin inhoa. Todistaa, että miehen itsekritiikki on hukassa ja kontrolli pettää pahasti syömisen suhteen.
Mitä enemmä mahhoo, sitä enempi rahhoo.
Vaikka sieltä paidan alta paljastuisi litteäkin vatsa, en kiinnostuisi miehestä joka paljastelee itseään internetissä. Kardinaalimoka!