Bottalle muutama vahvistus, Brahiksen reunoilla hiljaista. Miten Hifk, Laakkonen Akilles, Varkaus, Tujula Ruotsi?.
Vastaukset 2
- voittaa mestaruuden
viime vuonna hifk pelastui ainoastaan kamppareiden kokemattomuuden takia, ensi kaudella näin ei enää tapahdu.
olihan se koomista kun juniorilauma veti hifkiä kuin pässiä narusta ja hifk:n suora putoaminen kahden ottelun jälkeen oli minuuttien päässä.
ja hifk:lla oli "kasattu ryhmä" mestaruutta varten? XD- 1897
No miten noissa matseissa sitten kävi? Taisi HIFK pudottaa Kampparit ja päästä lopulta SM-finaaliin. Koomista että joku ei muutamaa kuukautta pidempään muista asioita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606