mies on tosissaan kiinnostunut naisesta?? Eikä halua ainoastaan sänkyyn... Jaksaako hän silloin haaveilla kuukausiakin naisesta ja odottaa jotta tietää tuleeko jutusta mitään eikä säädä muiden kanssa ???
mistä sen tietää...
että...
7772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
"Jaksaako hän silloin haaveilla kuukausiakin naisesta ja odottaa jotta tietää tuleeko jutusta mitään eikä säädä muiden kanssa ???"
Toki.
Mäkin oon haaveillut jo 10 vuotta, että J-Lo antaa mulle. Mut jos sä oot joku tavis, niin 3 päivää on max. Ota tai jätä.
jättää... ei se oikeeta ollutkaan jos kolmes päiväs kuihtuu
Se niin riippuu siitä, kuinka vaikeastitavoiteltavaa nainen esittää. Ei miehet nyt mitä tahansa kestä ja jaksa odottaa. Tosissaan kiinnostumisen tietää siitä, ettei se vonkaa jatkuvasti sinne sänkyyn.
Mies ei ole kiinnostunut, jos vaan haaveilee kuukausikaupalla. Oikeasti kiinnostunut kysyy onko seksiä tarjolla ja millä ehdolla.
En kyllä rupeaisi odottelemaan naista, jos en tietäisi, että onko saanti varmaa... "sarkasmi päättyy"
Ehkä.
Mutta ainakin oikea "pelimies" kyllä jaksaa oottaa.
Sillä kun on noita säätöjä tarpeeksi joka päivälle..