antanut seksiä, taitaa kuvitella aivan turhaan, että sama nainen "antaisi" muillekin yhtä helposti, asia on vain niin, että tämä mies oli vain NIIN ERIKOISEN IHANA, josta nainen ei voinut kieltäytä.
Miehellä täytyy olla heikohko itsetunto, jos hän leimaa naisen tuon perusteella, hänen täytyy tajuta ,että vain hän on/oli YLIVOIMAISEN VASTUSTAMATON..
Miehellä täytyy olla heikohko itsetunto, jos hän leimaa naisen tuon perusteella, hänen täytyy tajuta ,että vain hän on/oli YLIVOIMAISEN VASTUSTAMATON..
Vastaukset 12
Vanhimmat
että käytit sentään heittomerkkejä antaa-sanassa.
Mun kokemus on ihan toinen. Miehet kuvittelee olevansa niin jumalaisia ettei nainen takuulla voi ajatellakaan kuin heitä...annetaan niitten vaan elää harhaluuloissaan.
No, jotkut miehet toki jumalaisia ovatkin ja silloin ei muita tule ajateltua. Valitettavasti tällaisiin törmää harmillisen harvoin.
mutta otin kantaa vain monien miesten yleistyksiin ja luuloihin naisten käyttäytymisestä.
Harvemmin kai sitä heti kerrasta niin ajatellaan, mutta jos ei pian touhuta jo uudestaan, niin sitten ainakin.
Noh, itse ainakin sain viikonloppuna ja hyvin sainkin. Heti miehen nähdessäni tiesin mihin ilta päättyisi, jos hän vain antaa ja hyvinhän tuo sitten antoikin ja minä otin :)
Jos hän nyt minusta aattelee, et kaikkien kanssa vehtaisin yhtä herkästi, hän erehtyy. Hänen kanssa kyl vaikka heti menis uudestaan.. Täytyykin varmaan ottaa itte yhteyttä eikä jäädä odotteleen hänestä kuulumista.
Vain miehet joka eivät usko ja luota itseensä saattaisivat ajatella valheellisesti naisesta noin!
miehet voisivat leimata naista.
tämä topiikki on aivan idioottimainen, tässä ei ole minkäänlaista järkeä
yksi kertoo mielipiteensä päivänselvästä asiasta ja idiootit taputtavat tätä selkään ja kertovat että ovat samaa mieltä vaikka tuskin kukaan voi olla asiasta eri mieltä koska asia on niin päivänselvä...
mainitsiko joku huonon itsetunnon? liittysköhän kyseinen asia tämän topiikin keskustelijoihin joilla on pakonomainen tarve hakea hyväksyntää tekemällä päivänselviä keskustelu aiheita
lainkaan selvää joillekkin miehille!!!!!!!!!!!
jopa naisille...
*KAHELIEN* uskoa ja kollektiivinen väärinymmärrys jatkaa voittokulkuaan :)
kovasti niin...:=)?
Minulla on ollut elämäni aikana neljä poikaystävää ja saman verran seksikumppaneita. Kahdelle heistä annoin "melkein heti", hyvin lyhyen tuttavuuden jälkeen. Joidenkin kanssa vaan kemiat pelaa, tietää että sekä psyykkisesti että fyysisesti synkkaa niin, että tämä kestää pidempään. Vaikea selittää... Ja siis kyseessä ovat olleet ihan "tavalliset" miehet, eivät mitkään gigolot tai pelimiehet ja suhteet ovat kaatuneet melko tavallisiin asioihin, kuten erilaisiin tulevaisuudentoiveisiin.
heti ja ensitapaamisella..IHGUA !!
mietiskelemään #lutkittelujaan#....