viesteiltiin marraskuusta asti...

ja joka välissä piti muka nähdä ja sanoi että tahtoo tehdä sitä ja sitä keväällä ja kesällä ja seuraavana talvena ym.ja minä olin ihan että "jesh, ihanaa" mutta ei silti ikinä nähty...ja lopetin viesteilyn kun koko viesteily alkoi olla ihan epämääräistä..miten paljon toisen jutuista oikeen voi ottaa toissaan..???ja jos sanoo että tahtoo nähdä niin eiköhän sitä sitten kanssa nää? jooopa..
21426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On sinulla kärsivällisyyttä, Minun kärsivällisyyteni vastaavassa tilanteessa loppui jo kahdessa-kolmessa viikossa kun viestittelimme ja soittelimme ja minä olisin halunnut tavata, mutta miehellä oli aina jokin este (tosin se ei ollut ns. toinen nainen). Asuimme 10 km päässä toisistamme, joten matkakaan ei olisi ollut este, etenkin kun on oma auto käytettävissä ja julkisilla kulkuneuvoillakin olisi päässyt.

Täällä on uskomattomat paljon miehiä, jotka ovat laittaneet profiilinsa vain etsiäkseen jotain sellaista mitä ei oikeasti ole edes olemassa. He odottelevat viestiä ja yhteydenottoa aina siltä paremmalta... siis MUKA paremmalta.

On sinulla pitkä vieteri.

Äänestä
  • ..ni olin vähän tonttu! ei mulla kans oikeesti ole, mut se oli tosisöötti! ja meilkään ei tod matka ollu mikää ongelma. olin varmaan vaan liian "kakru". nytten en kyllä jää odottelemaan mtn. :o)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

ja joka välissä piti muka nähdä ja sanoi että tahtoo tehdä sitä ja sitä keväällä ja kesällä ja seuraavana talvena ym.ja minä olin ihan että "jesh, ihanaa" mutta ei silti ikinä nähty...ja lopetin viesteilyn kun koko viesteily alkoi olla ihan epämääräistä..miten paljon toisen jutuista oikeen voi ottaa toissaan..???ja jos sanoo että tahtoo nähdä niin eiköhän sitä sitten kanssa nää? jooopa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu