apua värinpoistoon

eli saako heti samana päivänä värinpoiston jälkeen värjätä hiukset... vai pitääkö esim. odottaa päivä tai jotain
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

3kk, tai tukka putoaa. kyllä se aika nopeasti menee

Äänestä
  • TIETENKIN hiukset saa ja pitää värjätä heti...nehän on värinpoiston jälkeen aivan järkyttävät

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmm. kirjoitti:

eli saako heti samana päivänä värinpoiston jälkeen värjätä hiukset... vai pitääkö esim. odottaa päivä tai jotain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu