Hannan biisiä

4475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mauton esiintyjä, ei lavakarismaa yhtään. Tupakan pilaama ääni ja iho, joten ei edes silmäniloa.

Minun mielestä vois mennä ulkomailla ja jäädäkin sinne, kerran siellä on kysyntää.

Äänestä
  • Mutta yrittäisit edes peitellä sivistymättömyyttäsi, etkä puutuisi epäolennaisuuksiin.
    Musiikki on musiikkia ja esiintyjä on se mikä on.
    Totaalista tolloutta puuttua joihinkin ulkomuotoseikkoihin.
    Kuis sun gimmakaveris, vai ootko saanu semmosen?
    Epäilen.

    Äänestä

  • Hannasta!

    Äänestä

  • asfqwer kirjoitti:

    Hannasta!

    rekkakuskit ovat tosimiehiä ja Hanna on tosinainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kehutaan kirjoitti:

Täällä!!

http://www.esctoday.com/news/read/8745

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu