Voisiko joku ystävällinen (ja liikkeissään raisu) mies ystävällisesti raiskata minut...?
Panettaa näin kesän korvilla...;)
TYKKÄÄN rajusta seksistä!
Panettaa näin kesän korvilla...;)
TYKKÄÄN rajusta seksistä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
jos lyön tajun kankaalle ekaks?
No toi itse asiassa haittaa.
Haluan nimittäin olla tietoisessa tilassa, kun nautin raisusta seksistä.:)
Olen tylsä.
Minusta vakavalla asialla ei pidä leikkiä.
Toiveiden kanssa kannattaa olla varovainen: ne saattavat toteutua.
Etsi siis rajusta seksistä pitävää miestä, älä raiskaajaa. Esimerkiksi minä pyörittelen naista mielelläni seksissä mieleni mukaan, mutta en missään tapauksessa haluaisi raiskata.
Puhumalla raiskauksesta positiivisesti saatat rohkaista oikeasti kahjoja tyyppejä, ja sinä kai haluat vain rankkaa leikkiä?
Mies 40
juridisesti menee, mutta voisin ajatella että raiskaukseen liittyisi jotenkin se, että nimenomaan et pidä/nauti siitä. Se on joko rajua tai ei mutta et halua sitä. Ihmiset tietenkin joskus ilmoittavat haluavansa jotain jota eivät halua ja ehkä jopa saavat. Komprende ?
Todella hauskaa vitsailla jollain näinkin vakavalla asialla. Onko hieman eri asia harrastaa rajua seksiä kuin tulla raiskatuksi? Voisitko miettiä seuraavan kerran kolme kertaa mitä kirjoitat.
kaikki ovat läpeensä tyytyväisiä?
raiskaus jos annat suosiolla..!
Ei sitä tiedä, mitä "jännää" siinä tiimellyksessä tapahtuu.;)
Siitä Helsingin rautatieasemalle,
kyllä sieltä löytyy sulle sopivaa miesseuraa.
No ei nyt mitään juoppolallia niskaan kaatumaan, vaan kunnon TOIMINNAN MIES!
..ensimmäinen joka moista on ehdottanut. Ilmeisesti suhteellisen yleinen fantasia naisten keskuudessa?
Mikäs siinä, roolileikithän ovat hauskoja..