Jos ei heilaa helluntaina niin ei koko

ja parempi onkin niin.
Haavat ovat syvät pettäjämiehen jälkeen.
3414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aika haavat parantaa ja sen jälkeen ajattelee jo toisella tavalla.
Lopulta on hyvin helpottunut kun pääsi irti pettäjästä.
Muutosta odotin liian kauan eikä pettäjä muuttunut.
Lopuilta muutuin itse ja erosin.

Äänestä

ennen helluntaita, ei helluntaina, eikä valitettavasti helluntain jälkeenkään.

Surullista, niin surullista.

Äänestä
  • petettyjen kanssa? Naiset ja miehetkin? Ehkä tavatakkiin kesällä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesänä... kirjoitti:

ja parempi onkin niin.
Haavat ovat syvät pettäjämiehen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu