GALLUP, keittojen maut!

Galluppia, minkä VLCD valmistajan ns kuumat keitot ovat teidän mielestänne parhaat?

Eli esim Modifast, Diettamini, Nutrifast, Nutrilett, Allevo...?

Itse olen kokeillut vasta Allevon sienisoppaa ja mielestäni aika yök.... :(
3396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tosin, makuasioita, makuasioita....

Äänestä

Nutrilettin mansikka- ja metsämarjapirtelö ok mutta kaikki "suolaiset" aivan kamalia. Allevon peruna-purjokeitto todella ok. Modifastin "ruokakeitot" voittamattomia. Hyviä siis kertakaikkiaan ovat.

Äänestä

kyl mä tykkäsin eniten modifastin peruna-purjokeitosta. maku oli ok ja siitä tuli parhaiten täyteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LaihisLeena kirjoitti:

Galluppia, minkä VLCD valmistajan ns kuumat keitot ovat teidän mielestänne parhaat?

Eli esim Modifast, Diettamini, Nutrifast, Nutrilett, Allevo...?

Itse olen kokeillut vasta Allevon sienisoppaa ja mielestäni aika yök.... :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu