Näinkin voi käydä

1685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaan kaikki liikkeelle eikä puhu paskaa profiileissaan, niin kemiat voisivat joskus kohdatakkin ja täysillä sinne treffeille mukaan eikä asenteella "et ihan sama käynpä kattelemassa ja hakemassa ilmaset kahvit" mikä näitä nykyajan ihmisiä vaivaa kun pitää valehdella profiiliin ummet lammet ja vielä olettavat että "en mä muuten pääsis kenenkään kanssa treffeille" no ehkä totta, mutta jos valehtelee profiilissa se käy myöhemmin ilmi niin se on 100% varma hylky sitten ja taas tulee katkeria ihmisiä jotka täällä avautuvat..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CC. kirjoitti:

Onnea heille :)

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200705256144477_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu