Rasittaa nämä naiset jotka jää roikkumaan... Olen tapaillu muutamaa, ja heti ollaan perhettä perustamassa. Jätän naisen ja sitten tulee tekstaria jotka on yliromanttisia ja ylihaikeita. Monta kertaa pitää sanoa, ettei kiinnosta tai minulla on joku muu tällä hetkellä. Eivät älyä lopettaa, kun luulevat olevansa parasta mitä mulle voi sattua. Mikään ei niin vituta kun antaa itsestään kaiken heti.
roikkuvat naiset rasittavia
rock&roll
61507
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sä olet kylmä!! käytät vain naista esineenä jota panna! ei kai se niin ole??!!! mua on käytetty vain hyväksi!! enää en suostu moiseen vonkaamiseen!! olen alkanutkin vältellä kaltaisiasi miehiä!! on niitä fiksumpiakin!!
Kuin pano!Ei muuta...
Se joka tietää kaiken roikkujista, on henkilö, jolle avaudutaan.Minulle kaatuvat roikkujien surut ja kaipuut, koska he varmistavat ihan eka, että minä en ole pelissä mukana, koska olenhan "niin kauan ollut yksin..".Se on totta kyllä, en jaksa oikeasti enää jahdata sitä god knows whota. Mitä et tiedä, on se, mitä roikkujat tekevät sinulle, kun et heitä silmiesi edessä näe! En kehoita sua ilmoittamaan ketään stalkkauksesta poliisille, mutta ole tietoinen että se roikkuja joka ei näy, voi olla piiloaktiivinen.
Mä näet sen asian kuulen ja huomaan, koska on minun syyni, että toisten parisuhteet kaatuvat.Koska olen forever on the go - jotenkin tarttuvaa, kenties?? En kärsi mutta hyökkäyksiä tulee jätettyjen suunnalta, ja olen se ns. muurieste "jättäjän" edessä.Kun minun ylitseni hyppäävät, näkevät taas sen raadollisen jättäjänsä.
Kylmimmät roikkujat suunnittelevat yhdessä uusia varakeinoja saada sinut luokseen, jos oikein surullisia ovat.Heillä voi mennä 1 kesä kk hyväksymiseen, ja sitten he aloittavat uusintakierroksen sinun kanssasi, tietämättäsi.Näin jotkut antavat olettaa itsestään, ja minä olen se, joka OIKEASTI ei sinua koskaan saa! (PS en tarvitsekaan!)
Keinot roikkujilla ovat: juhlat, joissa ongitaan juorupohjaisia tietoja, täyskybä on profiili ja polaroidi sun uutukaisista/nyksästä.
Aina eri juttujensa välissä he piikittelevät minua, saadakseen uutta voimaa sinussa roikkumiseen.Hypin pois tarjoten toista poskeani lyötäväksi, kuten jeesus.
Seuraavaksi kevyt-budjetti-botox eli he muuntavat ulkonäkönsä lähemmäksi sitä skannattua kuvaa mikä heillä on nykyisistä naisistasi.Mä tiedän, koska minä olen Se Ruma Jokatapauksessa heidän lohtua kaipaavissa ajatuksissaan.Huom! 40% roikkujista tippuvat pois saadessaan tietää nyksistäsi! Helpottava tieto minullekin, koska saan hetken olla rauhassa, ja haluan olla kokonaan poissa tuollaisista peleistä, jossa on kyse itseäni reippaasti nuoremmasta playboystä, joka ei oikeasti enää minua kiinnostakaan.
Ja jossain vaiheessa näet heidät taas kasvitusten, mutta voi olla, että he tekevät sen comebackinsä sun selkäsi takana, ja suurin kärsijä on sun nyksä, he ehkä uhkailevat tms. sitä. Ole valppaana!
Tällaisen miehen korvaan, jolla on ongelmia saada naisia (ensimmäistäkään), kuulostaa oudolta. On mielenkiintoista kuinka hankalaa on hurmata naista, mutta näköjään sen jälkeen niistä ei pääse eroon vaikka haluaisi. Siis sinä olet jättänyt naisen ja silti paukkuu vielä perään romanttisia tekstareja? What? Minä yritän iskeä naista ja olen valmis tekemään kaikkeni, jotta tyttö olisi onnellinen kanssani. En ole eläissäni saanut yhtään romanttista tekstaria. En yhtään.
Eli ensin ei saa vaikka kuinka yrittäisi ja jos sattuu saamaan, niin sitten naista ei saa hätistettyä pois vaikka haluaisi.
Ehkä se onkin siunaus, ettei minulla ole naisia...
No, tästä on turha valittaa. Vähän sama kuin vinkuisi, että "ei ole rahaa" tai että "toisilla on enemän rahaa". Niinhän se on ja aina tulee olemaan. Olipa kyse rahasta tai naisista, jollain menee aina paremmin.
Nyt kun tässä olen iän myötä ainakin omasta mielestäni viisastunut en edes hae naista vain sänkyyn vaan jokainen johon yritän tehdä kontaktia on sellainen joka ulkonäkönsä ja pikaisen "luonneanalyysin" perusteella olisi minulle sopiva nainen pitkä-aikaiseen suhteeseen.
Vaikeaa tuntuu olevan mut jospa se tänä kesänä sopiva tulisi vastaan. Sun pitää miettiä omia tekojasi niin että näin ei enää pääse tapahtumaan. Nämä naiset joihin olet tutustunut varmaankin haluavat sinulta enemmän kuin sinä heiltä ja naiset kun osaavat puhua asioita aika suoraan ja se saattaa joskus miestä vähän alkaa jännittämään kun pitäs päättää haluanko jatkaa tutustelua vai en.
Itsekin laitoin tuossa tutulle naiselle juuri tuollaisen romanttisen yli haikean viestin kun oma humalainen käytökseni viikonloppuna sai asiat menemään ihan sekaisin ja tahtoisin vain uuden mahdollisuuden näyttää, että olenkin herrasmies.
älä anna ymmärtää jos et aio antaa jotain!!!