isoille huokosille/raikkautta

Eli onko kenelläkään kokemusta jostain hyvästä rasvasta isoille huokosille? Ihossa enää vähän finnejä mutta iho ei siltikään ole kuulas/raikas. Toivoisin jotain elvyttäviä tai supistavia yms. merkkejä.
Kiitos
3433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

BM sarjan geeli 28. Yöksi kun laittaa, on aamulla iho silonen ja elävä. Voi käyttää kosteusvoiteen allakin jos yksistään tuntuu että kiristää.

Itse olen käyttänyt reilun viikon ja nimenomaan huokosissa näkyy tulosta. Vielä jää nähtäväksi tapahtuuko mitään parannusta aknearpiin, joita tuote lupaa parantavansa.

Äänestä
  • Saaks tätä apteekista vai mistä? :)

    Äänestä

  • MKSI kirjoitti:

    Saaks tätä apteekista vai mistä? :)

    Apteekista ja luulen että jotkut isot tavaratalot voi myydä,netissä lienee jälleenmyyjistäkin tietoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasvaa kirjoitti:

Eli onko kenelläkään kokemusta jostain hyvästä rasvasta isoille huokosille? Ihossa enää vähän finnejä mutta iho ei siltikään ole kuulas/raikas. Toivoisin jotain elvyttäviä tai supistavia yms. merkkejä.
Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu